З Днем Незалежності України!
Дорогі наші співвітчизники, з радістю повідомляємо, що в День Незалежності України, 24 серпня 2015 року, відбулась Історична, Велика Духовна подія в історії розвитку релігії та світового сатанізму — перше видання Священного Писання «МОЛИТОВНИК ЧОРТА». Українська Церква Сатани «БОЖИЧІ» вірить, що в час нелегких випробувань для українського народу, Священне Писання «МОЛИТОВНИК ЧОРТА» стане Високоморальним, Духовним орієнтиром для теперішніх та майбутніх поколінь українців, виховуючи та розвиваючи в них якості Високоморальних, Здорових, Сильних Особистостей!
Слава Україні!
Ваша Рідна Церква Сатани «Божичі»

24 августа 2015 года, в День Независимости нашей Родной Украины, состоялось первое издание Священного Писания «МОЛИТВОСЛОВ ЧЁРТА». Слава Украине!

МОЛИТВОСЛОВ ЧЁРТА – это Священное Писание Украинской Церкви Сатаны «БОЖИЧИ», которое является Основой Основ веры в Сатану на Земле. «Молитвослов Чёрта» – многогранная религиозная система, культ Чёрта, новое истинное вероучение о Боге нашем Сатане и Его иерархии бесовской. На страницах этой Священной Книги хранится Вечная Истина Самого Князя Тьмы.

 МОЛИТВОСЛОВ ЧЁРТА  МОЛИТВОСЛОВ ЧЁРТА  МОЛИТВОСЛОВ ЧЁРТА